ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۶/۱۰/۲۲, ۱۶:۱۳ بعد از ظهر


 در ابتدا خدمت دوستانی که از به روز شدن دیر هنگام سایت گله داشتند عرض کنم که همه  این مسائل را به حساب بیماری شدید اینجانب بگذارید و الا عزم  هیچ مسئله ای رخ نداده است.

شرکت ریخته گری تراکتور سازی  امروز با انتشار اطلاعیه ای که نسخه ای از آن بدست ما نیز رسیده است از مدرک لیسانس دعوت به همکاری کرده است  البته جزئیات این استخدام و نیز استخدام اداره اوقاف فردا در جدول  ویژه ای به شما عرضه خواهد شد.

استخدام اداره امور اقتصاد و دارایی نیز تا ۲۷ این ماه تمدید شده است.پس فعلا این هفته ادارات  محیط زیست -اوقاف- ماشین سازی-اداره امر اقتصاد و دارایی -ونیروی زمینی ارتش  استخدام خود را ادامه می دهند .  در ضمن كانون وكلاي دادگستري مركز از اعلام نتايج آزمون وكالت تا پايان دي ماه خبر داد.
دكتر گودرز افتخارجهرمي در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با اشاره به اين‌كه نتايج آزمون وكالت هر سال تا پايان دي ماه اعلام مي‌شود، گفت: كار سنجش در اين زمينه به پايان رسيده و قرار بوده است نتايج آزمون وكالت امسال طي روزهاي اخير آگهي شود كه به علت تعطيلي‌هاي ناشي از بارش برف هنوز آگهي نشده است و احتمالا تا پايان دي ماه اعلام خواهد شد.

دسته بندي :

آمار شماصفحات سايت